Welcome to Elite Way School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Elite Way School


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Opomini

Go down 
+5
Sara Maldonado
Pilar Gandia
duL.ardiLLita
annie.girl
mimi*
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Roberta Colucci
Dijakinja
Dijakinja
Roberta Colucci


Število prispevkov : 27
Opomini : Opomini - Page 2 1
Registration date : 03/05/2009

Opomini - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opomini   Opomini - Page 2 EmptyNed 21 Jun - 15:23

Opomoin maš ker si prijavlena pod večimi osebami.
Dokaz:
Uporabniki, ki objavljajo s tega IP naslova
�Valeria Calrosa [ 42 Prispevkov ] Najdi vse prispevke pod imenom Valeria Calrosa
�Gaby Espano [ 25 Prispevkov ] Najdi vse prispevke pod imenom Gaby Espano
�Roberta Colucci [ 2 Prispevkov ] Najdi vse prispevke pod imenom Roberta Colucci

Vsi ti uporabniki so dobili opomin...

obrazložitev:
valeria carlosa -sem se taprvo prjavla pol pa me ni več 2mesca hotl prjavt al 1 pa sem zamenala ime v gaby espino
roberta colucci-se je moja best friends prjavla pa nč ni razumela pa mi je povedala ime in geslo pa sm ji jst vse pol zrihtala .zdej pa še gaby espano noče prjavt sem pa roberta colucci
roberta colucci prosi da ji ne pošiljate sporočil in jo odkončno izpište iz šolee
Nazaj na vrh Go down
Paola
Dijakinja
Dijakinja
Paola


Število prispevkov : 144
Opomini : Opomini - Page 2 3
Registration date : 22/01/2009

Opomini - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opomini   Opomini - Page 2 EmptySob 25 Jul - 11:31

mala.bebe je napisal/a:
Obe/-oba dobita opmina ker sta ena oseba.
Uporabniki, ki objavljajo s tega IP naslova
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><tr><td>�Paola [ 139 Prispevkov ]</td><td align="right">Najdi vse prispevke pod imenom Paola</td></tr></table>
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><tr><td>�Pilly [ 2 Prispevkov ]</td></tr></table>


aja jas sem na začetku mela toto pilly pa mmi ni blo všeč pa sem si naredla Paolo..... pa itq nisem bla dijakinja z pilly pa nič.... samo povem....
Nazaj na vrh Go down
 
Opomini
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Welcome to Elite Way School :: Tajništvo Elite Way School :: Obvestila-
Pojdi na: