Welcome to Elite Way School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Elite Way School


 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pomembno obvestilo

Go down 
+23
Oliver James
Miss.Vondy*
Hilary Duff
Britney Spears
Eukoo
Victoria Paz
Selena Gomez
SpeŁCHI.bebe
Estefania Villareal
Rihanna
Mariana Gonzalez
anny.giovanna*
Maria Fernanda
mala.bebe
Sarah Lopez
Demi Lovato
Giovanna
Lindsay Lohan
Nicole Scherzinger
miss KaTi.čuča
Sara Maldonado
duL.ardiLLita
mimi*
27 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
mala.bebe
Ravnateljica
Ravnateljica
mala.bebe


Število prispevkov : 328
Age : 29
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 13/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:06

Pa da vam usem povem to rumeno barvo je naredila SARA MALDONADo in NE JAZ
Nazaj na vrh Go down
Sara Maldonado
Ravnateljica
Ravnateljica
Sara Maldonado


Število prispevkov : 955
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 18/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:06

Rihanna je napisal/a:
Hilary Duff je napisal/a:
Ne res ni prav da bo mala.BEBE ravnatlca. Pa laka dobim 100o opominov kar bom zdle napisala je pa res.... mala.BEBE hoče bit ravnatlca sam zato da bi kao forum urejala... Ko ga je full treba ane?... Mislim ker beden razlog da je postala... Pa tole ni noben spam.! Res ni fer
se strinjam najbolše je blo ko je bla mimi* ona je imela naibolši okus zdj kokr je mimi* šla bo pa vse po njeno je že dobila priliko da dela kar hoče evo je že spremenila barvo

Rihanna, barvo sm spremenila jaz, ker se mi je zdelo da bi lahk naredil kaj pomldanskega in sm tud naredila anketo pa so nekaterirekli da bi mel rumeno-violčno... poglejte če vam kaj ni prav ... če komu ni kaj všeč naj mi to prosim pove in bom spremenila in upoštevala vaše mnenje... zaj zato ker je mala.BEBE ravnateljica se men tud zdi brezveze zakaj se kregate, če kdo hoče lahko tud glasijemo ali bi bila ali ne ... no, zdej nevem nočem pa da se tuki kregamo.. hočem le najboljše za vas... če pa komu ni kaj prav pa nam bo pol lahk mala.BEBE dala sam zamisli pa kakšne slikice... ker res nočem da se kregamo in da ma kdo kaj proti komu.. aja pa Hilary neboš dobila nobenega opomina, vsaj od mene ne , ker imaš pravico povedat svoje mnenje... prosim vas rada bi da to uredimo....


Nazadnje urejal/a Sara Maldonado Ned 15 Mar - 20:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:08

Hočem da GLASUJEMO ali bo ostala ravnateljjica ali NE
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:09

GLASUJMO
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:10

Sara Maldonado je napisal/a:
Rihanna je napisal/a:
Hilary Duff je napisal/a:
Ne res ni prav da bo mala.BEBE ravnatlca. Pa laka dobim 100o opominov kar bom zdle napisala je pa res.... mala.BEBE hoče bit ravnatlca sam zato da bi kao forum urejala... Ko ga je full treba ane?... Mislim ker beden razlog da je postala... Pa tole ni noben spam.! Res ni fer
se strinjam najbolše je blo ko je bla mimi* ona je imela naibolši okus zdj kokr je mimi* šla bo pa vse po njeno je že dobila priliko da dela kar hoče evo je že spremenila barvo

Rihanna, barvo sm spremenila jaz, ker se mi je zdelo da bi lahk naredil kaj pomldanskega in sm tud naredila anketo pa so nekaterirekli da bi mel rumeno-violčno... poglejte če vam kaj ni prav ... če komu ni kaj všeč naj mi to prosim pove in bom spremenila in upoštevala vaše mnenje... zaj zato ker je mala.BEBE ravnateljica se men tud zdi brezveze zakaj se kregate, če kdo hoče lahko tud glasijemo ali bi bila ali ne ... no, zdej nevem nočem pa da se tuki kregamo.. hočem le najboljše za vas... če pa komu ni kaj prav pa nam bo pol lahk mala.BEBE dala sam zamisli pa kakšne slikice... ker res nočem da se kregamo in da ma kdo kaj proti komu.. aja pa Hilary neboš dobila nobenega opomina, vsaj od mene ne , ker imaš pravico povedat svoje mnenje... prosim vas rada bi da to uredimo....
NAJBOLŠA SI Sara Maldonado HVALA da si spremenila barvo nazaj v takšno kakršna je bila
Nazaj na vrh Go down
Sara Maldonado
Ravnateljica
Ravnateljica
Sara Maldonado


Število prispevkov : 955
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 18/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:13

Ni zakaj sam vidla sm da vam je bila res všeč in bom tako pustila če bosten hoteli (saj sem rekla da bom upoštevala vaše mnenje)
sedaj pa sem naredila tudi anketo ali bi hoteli da ostane mala.BEBE ravnateljica ali ne...
Nazaj na vrh Go down
miss KaTi.čuča
Profesorica
Profesorica
miss KaTi.čuča


Število prispevkov : 642
Age : 27
Registration date : 17/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:20

Sara Maldonado je napisal/a:
Ni zakaj sam vidla sm da vam je bila res všeč in bom tako pustila če bosten hoteli (saj sem rekla da bom upoštevala vaše mnenje)
sedaj pa sem naredila tudi anketo ali bi hoteli da ostane mala.BEBE ravnateljica ali ne...
kaj bo dobil kdo drug priložnost..??

lahko narediš temo kdo pač hoče bit in pol anketo in bi glasovali kdo hočemo da je Very Happy..
Nazaj na vrh Go down
http://www.risani-junaki.forumsl.net
Sara Maldonado
Ravnateljica
Ravnateljica
Sara Maldonado


Število prispevkov : 955
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 18/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:25

nwm...
ker jst edin vem da je dul.erdiLLita rekla da nebomo mel ravateljic več.. sam nwm ker je ona dala mala.BEBE da je ravnateljica tko da nwm... lahk pa če hočete sam do zdaj jih je velik glasoval da hočejo da ostane ravnatalejica lahk pa naredim in bom pogledala kdo je do zdaj napisala da bi rad bil...
Nazaj na vrh Go down
miss KaTi.čuča
Profesorica
Profesorica
miss KaTi.čuča


Število prispevkov : 642
Age : 27
Registration date : 17/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:26

Sara Maldonado je napisal/a:
nwm...
ker jst edin vem da je dul.erdiLLita rekla da nebomo mel ravateljic več.. sam nwm ker je ona dala mala.BEBE da je ravnateljica tko da nwm... lahk pa če hočete sam do zdaj jih je velik glasoval da hočejo da ostane ravnatalejica lahk pa naredim in bom pogledala kdo je do zdaj napisala da bi rad bil...
okk..pol pa še poglejte kdo velik piše..kr nekaterihsploh eč ni gor Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.risani-junaki.forumsl.net
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:44

Sara Maldonado je napisal/a:
Ni zakaj sam vidla sm da vam je bila res všeč in bom tako pustila če bosten hoteli (saj sem rekla da bom upoštevala vaše mnenje)
sedaj pa sem naredila tudi anketo ali bi hoteli da ostane mala.BEBE ravnateljica ali ne...
Glasovala sm DA čeprou tudi jast hočem biti ravnatlca čeprou a veš kwa bi blo najbol?
da ne dodajaš več ravnatlc ampak pomočnice ravnateljic
Nazaj na vrh Go down
Miss.Vondy*
Pomočnica ravnateljice
Pomočnica ravnateljice
Miss.Vondy*


Število prispevkov : 362
Kraj : EWS wooorŁd*
Registration date : 24/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:51

Ja...jst bi bla pomočnica raunatlce
Nazaj na vrh Go down
http://bilan-dima-fan.slovenianforum.com
Sara Maldonado
Ravnateljica
Ravnateljica
Sara Maldonado


Število prispevkov : 955
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 18/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:52

ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?
Nazaj na vrh Go down
Hilary Duff
Dijakinja
Dijakinja
Hilary Duff


Število prispevkov : 278
Age : 27
Kraj : EWS**
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 1
Registration date : 14/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 19:53

jst se NE!!!
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyNed 15 Mar - 20:05

JST ZA DAAAAA
Nazaj na vrh Go down
Miss.Vondy*
Pomočnica ravnateljice
Pomočnica ravnateljice
Miss.Vondy*


Število prispevkov : 362
Kraj : EWS wooorŁd*
Registration date : 24/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyPon 16 Mar - 7:10

Sara Maldonado je napisal/a:
ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?

ja jst se strinjam ker je full zakon oseba in full ti pomaga...kaj sem jst lahko pomočnica raunatlce?
Nazaj na vrh Go down
http://bilan-dima-fan.slovenianforum.com
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyPon 16 Mar - 16:34

Miss.Vondy* je napisal/a:
Sara Maldonado je napisal/a:
ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?

ja jst se strinjam ker je full zakon oseba in full ti pomaga...kaj sem jst lahko pomočnica raunatlce?
am sporoč ji da te doda v anketo
Nazaj na vrh Go down
Oliver James
Dijak
Dijak
Oliver James


Število prispevkov : 80
Age : 29
Registration date : 03/03/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyPon 16 Mar - 16:35

Rihanna je napisal/a:
Miss.Vondy* je napisal/a:
Sara Maldonado je napisal/a:
ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?

ja jst se strinjam ker je full zakon oseba in full ti pomaga...kaj sem jst lahko pomočnica raunatlce?
am sporoč ji da te doda v anketo

ok...
Nazaj na vrh Go down
Oliver James
Dijak
Dijak
Oliver James


Število prispevkov : 80
Age : 29
Registration date : 03/03/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyPon 16 Mar - 16:35

Oliver James je napisal/a:
Rihanna je napisal/a:
Miss.Vondy* je napisal/a:
Sara Maldonado je napisal/a:
ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?

ja jst se strinjam ker je full zakon oseba in full ti pomaga...kaj sem jst lahko pomočnica raunatlce?
am sporoč ji da te doda v anketo

ok...

upsi napačn post sm citirou
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyPon 16 Mar - 16:36

Oliver James je napisal/a:
Oliver James je napisal/a:
Rihanna je napisal/a:
Miss.Vondy* je napisal/a:
Sara Maldonado je napisal/a:
ei Rihanna to je pa dobra zamisel... bom naredila anketo ampak a se strinjate da bi mala.BEBE ostala ravnateljica?

ja jst se strinjam ker je full zakon oseba in full ti pomaga...kaj sem jst lahko pomočnica raunatlce?
am sporoč ji da te doda v anketo

ok...

upsi napačn post sm citirou
hehehe
Nazaj na vrh Go down
duL.ardiLLita
Ravnateljica
Ravnateljica
duL.ardiLLita


Število prispevkov : 761
Age : 29
Kraj : Kranj
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 17/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 17:19

Js vm morm povedat, da me zj tri dni ne bo seprav od dons do sobote (26.3 - 28.3), pridem pa v nedeljo, zato ker gremo s šolo na morje... ta čs se obrnte na Saro Maldonado in malo.BEBE. fajn se mejte ta čs. čau
duL.ardiLLita
Nazaj na vrh Go down
http://sl.netlog.com/siMphoNy_
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 17:54

ok adijo
Nazaj na vrh Go down
Rihanna
Profesorica
Profesorica
Rihanna


Število prispevkov : 552
Age : 28
Kraj : Con RBD!
Registration date : 08/02/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 17:54

fajn se imj!
Nazaj na vrh Go down
duL.ardiLLita
Ravnateljica
Ravnateljica
duL.ardiLLita


Število prispevkov : 761
Age : 29
Kraj : Kranj
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 17/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 18:02

tnx, enako, sj u nedelo se pa vidmo spet. fajn se mejte. čauuuuuuu Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://sl.netlog.com/siMphoNy_
SpeŁCHI.bebe
Profesorica
Profesorica
SpeŁCHI.bebe


Število prispevkov : 215
Opomini : Pomembno obvestilo - Page 4 Ni
Registration date : 25/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 18:10

hehe
Nazaj na vrh Go down
http://www.TINKERBELL-ANNIE.FORUMOTION.NET
Miss.Vondy*
Pomočnica ravnateljice
Pomočnica ravnateljice
Miss.Vondy*


Število prispevkov : 362
Kraj : EWS wooorŁd*
Registration date : 24/01/2009

Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 EmptyČet 26 Mar - 19:27

Łepo se meiite:)
Nazaj na vrh Go down
http://bilan-dima-fan.slovenianforum.com
Sponsored content





Pomembno obvestilo - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pomembno obvestilo
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» obvestilo!
» Novo obvestilo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Welcome to Elite Way School :: Tajništvo Elite Way School :: Obvestila-
Pojdi na: